Zeminden Harç Nasıl Kazınır?

Zeminden Harç Nasıl Kazınır?

İnşaat sonrası temizlik, temizliğin en zor kısımlarından biridir. Yüzeylerde kuruyan harç ve boyaları çıkarmak zaman alırken oldukça da yorucudur. Bu nedenle birçok kişi tadilat sonrası ya da yeni teslim aldığı evi için zeminden harç nasıl kazınır sorusunun cevabını arıyor.

Harç lekesinden yeterince temizlenmediği için rutin temizlik yapılsa da içe sinmez. Bu nedenle zeminden kolayca harç kazımanın püf noktası kurtarıcı niteliktedir. Uzun süre beklediği için iyice sertleşen harç lekesini çıkarmak için bir süre ıslatıp bekletmek yerinde olacaktır. Ardından diş fırçası ile yüzeyin fırçalanması fazlalıkların temizlenmesini sağlayacaktır. Profesyonel bir zeminden harç nasıl kazınır yöntemi arayışınız var ise bu alanda hizmet veren temizlik firmamızda hizmet almanız ustalıkla yüzeylerin temizlenmesini sağlayacaktır.

Kurumuş Harç Nasıl Çıkarılır?

Kurumuş vaziyetteki harcı çıkarmak için hidrojen peroksit asit özelliği ile zeminden harç lekesinin çıkarılmasını sağlar. Ancak doğrudan zemine bu sıvıyı dökmek yerine diş fırçasını batırdıktan sonra zemini ovmak gerekiyor.

Harç lekesinin kendiliğinden yumuşayarak çıkmasını beklememek parke ya da fayans gibi yüzeylerin aşınarak zarar görmesine neden olabilir. Özellikle zeminden harç nasıl kazınır noktasında sert spatula yardımıyla zemini kazımaya çalışmak harç çıksa bile alttan aşınmış bir görüntüye neden olacaktır. Her zihnen hem de bedenen yorulmanıza neden olacak bu tür temizlik problemleri ile uğraşmak yerine, firmamıza ulaşarak profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
ERDİNÇ KOÇAK
ERDİNÇ KOÇAK
Merhaba
Koçak Grup Temizlik Firmasına Hoş geldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?