Apartman Temizliği

PROFESYONEL HİZMET
Apartman Temizliği

Koçak Grup Temizlik olarak, temizlik hizmetlerimizin bir diğeri ise apartman temizliğidir. Apartman temizliği konusunda sizlerde firmamız ile iletişime geçerek profesyonel, düzenli ve uygun fiyata apartman temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Apartman temizliği genellikle site yöneticileri tarafından işinde uzman olmayan gündelikçi kadınlar tarafından yapılmaktadır. Bu noktada ise yapılan işin kalitesi ve düzenliliği konusunda ciddi sıkıntılar yaşanabileceği gibi, çalışan kişilerin sigortalarının olmaması apartmanınızda yaşanacak herhangi bir iş kazası durumunda sizi ve apartman sakinlerinizi ciddi tazminat ödemesi gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir.

BİZİ ARAYIN GÖRÜŞELİM, SİZİN İÇİN EN UYGUN TEMİZLİK HİZMETİ TEKLİFİMİZİ VERELİM

Bunun yanı sıra temizlik yapan kişilerin işlerinde yeterince profesyonel olmaması da kaliteli bir apartman temizliği hizmeti almanız önüne geçecektir.

Koçak Grup Temizlik Manisa firması olarak, apartman temizliğinde ilk olarak apartman veya sitenizin genel durumu ve yapılması gereken temizlik ve temizlik sıklığı göz önünde bulundurularak uygun bir fiyat belirlenmektedir. Sonrasında ise sözleşme imzalayarak yapacağımızın işin sözünü bir nevi garantisini sizlere veriyoruz. Belirlenen süre dâhilinde firmamız bünyesinde çalışan tamamı sigortalı profesyonel temizlik ekibimiz gelerek, apartman veya sitenizin temizlik işlerini sorunsuz, son teknoloji malzeme ve ekipmanlarla gerçekleştiriyorlar.

Siz de apartman temizliği konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız. İletişim sayfamızdan veya whatsapp iletişim butonumuzu kullanarak bizimle iletişime geçebilir. Ve Apartman temizliği hizmetinden Koçak Grup Temizlik Firması farkıyla yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Ahmet Efe Yılmaz dedi ki:

    Manisa Merkez’de 5 Binalık bir sitenin yöneticisiyim. Hangi aralıklarla temizlik yapıyorsunuz ?

    1. SERKAN CÜNEYT AĞIR dedi ki:

      Ahmet bey öncelikli olarak ekibimiz tarafından sitenizde gerekli incelemeler yaptıktan sonra hangi sıklıkla apartman temizliği yapılması konusunda sizinde görüşlerinizi alarak bir çalışma planı belirliyoruz. sonrasında ise belirlediğimiz aralıklarla ekibimiz gelerek apartman temizliğini gerçekleştiriyorlar. Telefon numaranızı iletirseniz yada bizi ararsanız. daha detaylı bir bilgilendirmeyi görevli arkadaşlarımız yapacaktır.

Whatsapp
ERDİNÇ KOÇAK
ERDİNÇ KOÇAK
Merhaba
Koçak Grup Temizlik Firmasına Hoş geldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?